Pierwsze urodziny Jana

Pierwsze urodziny Jana

28 stycznia, 2009
Jaś zdmuchuje świeczkę na swoim urodzinowym torcie

Jaś zdmuchuje świeczkę na swoim urodzinowym torcie

W piątek i sobotę obchodziliśmy pierwsze urodziny Jana. Były prezenty, przyjęcie i tort. Ciocia Agnieszka i wujek Piotrek przyjechali w piątek wieczorem i zostali do soboty wieczora. 

Wujek Piotrek przywiózł ze sobą aparat i narobił mnóstwo zdjęć. Parę można zobaczyć tutaj, a więcej znajdziecie w albumie.

To niesamowite, że to już rok.

Rano, w dzień urodzin, zanim wyszedłem do pracy wręczylismy Jasiowi prezenty, które chętnie sobie rozpakował i które mamy nadzieję będą mu służyć w tym kolejnym roku. Jako, że u nas prawie na całym mieszkaniu są panele, które zwłaszcza teraz są dosyć zimne, to Jaś z konieczności chodzi zwykle w skarpetkach, które nie zawsze mają protektory chroniące przed ślizganiem się. Pomyśleliśmy więc o domowych butkach, które mamy nadzieję będą lepiej wspierać Jasia w jego próbach pierwszych kroków, a poza tym będą lekkie i wygodne, jak skarpety. Podeszwa nie dokońca spełniała nasze wymagania więc podoklejaliśmy jeszcze na nią kawałki gumki, żeby nie było poślizgu. 

Jaś też coraz chętniej uczestniczy w naszych różnych domowych pracach: odkurzanie, sortowanie sztućców, zamiatanie, a pewnie prac tych będzie wciąż przybywać więc koniecznym elementem stanie się fartuszek. Jak go wyjęliśmy z paczki (bo zamawialiśmy w sklepie internetowym) to  nie mogliśmy się nadziwić, jaki mały może być fartuszek, ale na Jana pasuje jak ulał.  

Jasia urodzinowe życzenie

Jasia urodzinowe życzenie

Prezenty od babci i dziadków są gdzieś w drodze i pewnie będą powoli docierać (babcie i dziadkowie sami nie wiedzą, co to jest więc pewnie już też nie mogą się doczekać) (: Dziękujemy!

Właśnie patrzę i zauważyłem, że ten wpis jest setnym na tej stronie więc to też jakaś okazja do świętowania. Planowaliśmy z Asią, że ten wpis numer 100 pojawi się do końca 2008 roku, ale miesiąc musiał jeszcze upłynąć. Wszystkim, którzy tę stronę odwiedzają, czytają i wspierają dziękujemy i mamy nadzieję, że kolejne wpisy i artykuły będą nam wszystkim coraz bardziej służyć. Pozdrawiamy Was!

Jan w swoich domowych butkach i fartuszku

Jan w swoich domowych butkach i fartuszku

komentarze 2 dla “Pierwsze urodziny Jana”

  1. Paulina

    Strasznie się cieszę że wszystko Wam się tak dobrze układa i Jaś tak pięknie się rozwija. Pozdrawiam całą trójkę gorąco. Jasiowi z okazji pierwszych urodzin DUŻO DUŻO RADOŚCI

  2. Beata

    Widzę,ze Jaś sprawiam Wam wiele radości:)Nasz Robert jest rówieśnikiem Jana, urodził się 14 stycznia 2008r. Jest równie kochany jak Jaś. Teraz nie wyobrażamy sobie życia bez niego no i oczywiście jego 8-letniej siostry Hani:)

    Jasiowi życzymy dużo zdrówka ( niedługo kończy 20 m-cy:)
    Serdeczne pozdrowienia z Polski!!!

Czas na Twój komentarz