Nowa szata graficzna

Nowa szata graficzna

28 października, 2008

Jak już pewnie zauważyliście, szata graficzna naszej strony całkowicie się zmieniła. Ostatnio doszliśmy do wniosku, że na stronie zaczęło się robić tłoczno i trudno znaleźć było to, co najważniejsze. 

Po napisaniu dwóch artykułów o znaczeniu porządku w Montessori, postanowiliśmy zrobić porządek na naszej stronie. 

Mamy nadzieję, że nowa szata graficzna przypadnie Wam do gustu, a przede wszystkim przyczyni się do przyjemniejszego czytania i odnajdywania konkretnych informacji.
 

Zmiany

Na stronie głównej ostatni artykuł będzie po stronie lewej, a linki do pięciu poprzednich na prawo od niego. Poniżej znajdziecie dodatkowe opcje, jak możliwość przeglądania artykułów w kategoriach, poprzez tagi, a także będzieci mogli ściągnąć publikację 'Radosnego Dziecka’. Jeszcze niżej znajduje się krótkie powitanie, w którym zachęcamy Was do coraz głębszego poznawania, czym jest Metoda Montessori.

Czekamy również z niecierpliwością na Wasze komentarze. Czy przyjemniej Wam się teraz czyta tę stronę?

komentarze 2 dla “Nowa szata graficzna”

  1. Agjakub

    witajcie, nie widzialam poprzedniego ukladu strony, ale ten bardzo mi sie podoba, strona jest czytelna, przejrzysta i zahcecajaca. Jako ze mam chlopca w Szkole Montessori a drugiego w Przedszkolu Montessori tematyka Wasze strony bardzo mnie interesuje, dziekuje i pozdrawiam.

  2. Joanna i Rafał Szczypka

    Dziękujemy bardzo za komentarz!
    Jak dzieci czują się w szkole i przedszkolu?
    Pozdrawiamy!

Czas na Twój komentarz